strona główna > Zbuduj dom > Etapy budowy Twojego domu

Etapy budowy Twojego domu

Od wyboru projektu do przeprowadzki

Etap 1

Wybór projektu

900 projektów Archetonu to szeroki wachlarz różnorodnych propozycji. Możemy także zrealizować inwestycję wg projektu indywidualnego lub innego, dostępnego na rynku.

Krok 2

Decyzja o zakresie prac budowlanych

Teraz Budowę, według wybranego projektu, możemy zrealizować zgodnie z jednym z trzech standardów: Mini (st. surowy otwarty), Midi (st. surowy zamknięty lub Maxi (standard developerski) lub wg specjalnie dla Ciebie opracowanej opcji.

Etap 3

Podpisanie umowy

Podpiszemy umowę określającą zmiany w projekcie, sposób dostosowania go do warunków panujących na Twojej działce, zakres prac budowlanych, ich ostateczne koszty i terminy.

Etap 4

Zmiany w projekcie

Teraz projektanci Archetonu wprowadzą do projektu zmiany funkcjonalne, plastyczne, materiałowe - według Twoich życzeń określonych w umowie.

Etap 5

Adaptacja do warunków lokalizacji

Uprawniony projektant sporządzi plan zagospodarowania Twojej działki. Kompletny projekt budowlany i inne wymagane dokumenty dołączysz do wniosku o pozwolenie na budowę.

Krok 6

Budowa domu

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, Twój dom zacznie powstawać zgodnie z wybranym, przewidzianym w umowie wariantem wykończenia.

Krok 7

Przekazanie inwestycji

Po przekazaniu inwestycji możesz kontynuować prace w zależności od etapu, na jakim zostały zakończone. Dla wariantu Maxi będą to już tylko typowe prace wykończeniowe.

A teraz już tylko przeprowadzka!