strona główna > Kroniki budowy

Kroniki budowy

Mariola z Piekar koło Tyńca

Kronika budowy - MariolaMariola (124,5m2) należy do domów z użytkowym poddaszem, połączonych ekonomicznie z garażem w jedną bryłę. Program funkcjonalny parteru to kompletne mieszkanie, a na poddaszu są cztery dodatkowe pokoje z łazienką i garderobą. Dekoracyjny ryzalit jadalni, lukarnę akcentującą fronton i balkony w ścianach szczytowych zaprojektowano lekko i nowocześnie.

Zoja Lux - Rzeszotary, gmina Świątniki Górne k. Krakowa

Kronika budowy - Zoja LuxRzeszotary w gminie Świątniki Górne k. Krakowa słynęły niegdyś z wyrobu sit (rzeszot). Tu, w pagórkowatej okolicy, nad rzeka Wilgą powstał dom wg projektu Zoja Lux (131,6m. 2)

Zojka Mini - Bosutów

Kronika budowy - Zojka MiniBosutów leży w gminie Zielonki, na północ od Krakowa. Blisko stąd do miasta, a jednocześnie do atrakcyjnych turystycznie terenów Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego i Ojcowskiego Parku Narodowego . W tej spokojnej, zielonej okolicy inwestorzy Zojki Mini (109,9m2) zdecydowali się na budowę swojego domu z Archetonem.

Zorza z Wrząsowic, gm. Świątniki Górne k. Krakowa

Kronika budowy - ZorzaZorza (135,4m2) to wygodny dom o rozbudowanym rzucie ,idealnie wpisującym się w działki na szczycie lekkiego wzniesienia. I rzeczywiście - gminę Świątniki Górne, w której leżą Wrząsowice, nazywano niegdyś Górkami.